| JansonLupu a întrebat:

Scuzati categoria =]. Deci TPU vreau idei ce as putea sa-i fac ca cadou unei colege de clasa maine e ziua ei grabiti-va mersi.(funda)

Răspuns Câştigător
| Anirock a răspuns:

Depinde ce ii place ei. Ia-i o bijuterie, un buchet de flori sau ceva simbolic ..cauta prin magazine

8 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Trebuia să-i iei din timp,de ce tocmai acum,pe ultima sută de metri?
O geantă,o bluză,pantofi(dacă îi ști mărimea), un ceas, o brățară, un lănțișor.
Pa, pa.

| JansonLupu explică (pentru τττ):

rolling on the floor dar un simplu trandafir nu merge? big grin

| τττ a răspuns (pentru JansonLupu):

Cam puțin.

| JansonLupu explică (pentru τττ):

=]

| τττ a răspuns (pentru JansonLupu):

Nu,serios.Dacă sunteți prieteni foarte buni ai un cadou cam sărăcăcios, doar niște flori care după câteva zile/săptămâni se vor oflili.Cum a zis @7639781254, ceva care să aibă amintire toată viața! Oricum, e decizia ta.La mulți ani din partea mea!

| JansonLupu explică (pentru τττ):

I-am dat trandafiri roz si 2 ursuleti big grin

| 7639781254 a răspuns:

Pune o poza amuzanta cu voi intr-o rama simpatica. Nu e nici scump si e si ceva ce o sa aiba amintire toata viata.winking