| tukhey23 a întrebat:

Se pare ca pe TPU, nu se pune varsta.Ma intreb ce varste au, cei care:scriu si rasp pe TPU? Deci ce varste aveti, astept si eu rasp voastre cu intereshee hee

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

@ tukhey23: da, stiu! este o varsta mirobolantalaughing job, facultate, distractie... dar orice varsta are avantajele si dezavantajele ei...parca era mai bine la 18 ani! eh...sad

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 juma'.

| want2bMajestic a răspuns:

Cred ca iti dai seama dupa username ul meu.18

Răspuns utilizator avertizat
| sergiu25bc a răspuns:

Dupa nume afli si varsta bafta ok.PS 25 ANI SERGIU DIN BACAUhappy

| sese a răspuns:

Deci marimea conteaza?

| giulya85 a răspuns:

23 ani peste 2 luni 24

| cotzobel a răspuns:

23..in decembrie fac 24happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Tu ce vârstă ai?
Pa, pa.

| tukhey23 explică:

Legiuitoarea:sper sa imi spui si tu varsta ta.Eu am 18 ani, in iulie fac 19 ani.Sunt baiat marehee hee

| Crisu_8081 a răspuns:

N-am facut de multa vreme 20 de anisori... pe tort am pus 02 in loc de 20 big grin eu asa ma simt...bebe:X

| tukhey23 explică:

Crisu:pai 20 de ani, e o varsta, uluitoare... adia faci ce doreste inima tahee hee

| tukhey23 explică:

Crisu:pai e o zicala, care m-a impresionat:"Ziua de ieri e de domeniul trecutului, ziua de maine e un mister, dar ziua de azi e un dar". E bine sa mai 18 ani, dar unde ar fi farmecul vieti? Cred ca e mai bine. sa trecem prin toti pasi vieti, dar trebuie sa ne simtim mereu tinerihee hee

lolita
| lolita a răspuns:

doar nu o sa zic buna am 25 de ani si raspunsul meu la intrebarea ta este :... laughing

| tukhey23 explică:

Lolita:ast raspunsulhee hee

| alexa a răspuns:

In general am vazut k sunt multi adolescenti aici care pun intrebari...
insa am descoperit si tineri care ne ajuta si dau raspunsuri interesantewinkingwinking
eu am 17 si un pictongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

14 ani cls a 8.happy

| ilie a răspuns:

50 pe 22 iunie spiritual pot spune ca am 22. E mult e putin?

lolita
| lolita a răspuns:

Tukhey23 am zis daja, 25, iti plac fetele mai mari ca tine?big grin

| tukhey23 explică:

Lolita:daca zic, da... zici ca nu sunt normal sau altceva. Da ma atrag fetele mai mari, decat mine.Si zic si de ce:sunt mai mature si nu ''se plang'' de orice happy

Anna
| Anna a răspuns:

Eu am 22 de primaverilaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Tukhey23 aici iti dau dreptate si mie imi plac baietii mai mici ca sa-i pot invata laughing

| tukhey23 explică:

Anna:eu veri, dar imi place primaverihee hee

| tukhey23 explică:

Lolita:ce anume sa ii inveti? App mie imi place sa invat, lucruri noihee hee

| MADALINAAAA a răspuns:

Aproape 17...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asl pls? :p
22 f B
happy

auran
| auran a răspuns:

| tukhey23 explică:

Gabytzza:dupa asl pls? daca puneai si un nume. era la fixhee hee. Asa stam in streshee hee

| lia a răspuns:

Am 23 de ani, la sfarsitul lunii iulie fac 24 happy