| georgy_1418 a întrebat:

Eu rasp la toate intreb voastre si voi la ale mele nucrying(

9 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Prezent happy

| Andreeagen a răspuns:

Toti insemnam ceva aici...winking
A si poate ca nu ti'au rasp oamenii pntrk nu sunt in masura sa rasp la intr respectiva eu una in afara sa mergi la doctot ce ti'as putea spune
daca o sa pui vreo intr la care pot sa rasp.cu mare drag
Numai binehappy

| Moneyandfame a răspuns:

Nu insemni nimic aici.

| bradysandro a răspuns:

Si nu vrei pe nimeni in lista de prieteni si nu raspunzi nici la mesaje

| julliano a răspuns:

Pai vad ca nu prea avem la care sa raspundem, care "ale tale", ca ai o singura intrebare in afara de asta laughing Si nici asta nu e intrebare.

| yonut088 a răspuns:

Prezent un a s l se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, ti-am raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu cine mai esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutama te rpg cu o intrebare te rog