| anonim_4396 a întrebat:

Se spune că cercetătorii ruşi au descoperit bacteria vieţii veşnice. V-aţi dori să trăiţi veşnic? Motivaţi răspunsul.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu mi-aș dori, nu aici. Oricum cel mai probabil se spune greșit.

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand aia este o aiureala. Am vazut si eu ca circula pe net dar este imposibil asa ceva. Legile fizice ale celulei nu dau voie sa traim vesnic. Mi-as dori sa traiesc mult dar nu vesnic. Asi muri de plictiseala ( cred!).

| William a răspuns:

Nu, nu mi-as dori, batranetea e o povara.
http://media.zenfs.com/......ST-MAN.JPG

| RAY a răspuns:

Da cu cineva impreuna sa calatorim in spatiu, as vrea sa traiesc 15 miliarde de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, la un moment dat m-aș plictisi.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Eu fac asta deja, dupa cateva milioane de ani te plictisesti, dar imi trece cand mai fac cate o ebola, gripa spaniola, holera, ciuma bubonica etc

| Dugalle a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Tu chiar te plictisesti si nu sti sa te distrezi cu puterile tale, nu?

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Dugalle):

Hmm...poate.

| Dugalle a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Mai mult ca sigur nu sti sa iti folosesti puterile sa te distrezi.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Dugalle):

Poate imi dai niste idei?

| Dugalle a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Adu si tu niste extrateresti pe Pamant, reinviel pe Hitler si Stalin. Ce ai zice de o U.S.A totalitara si o Franta ce nu se retrate si preda mereu? Dinastea.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Dugalle):

Extraterestri aveti, aka Popa Daniel, Catedrala aia e nava extraterestra.
Hitler si Stalin sunt reincarnati, aka Putin
U.S.A e pe moarte, prea mult hamburgeri.
Franta, nu mi-a palcut niciodata, poate ii traznesc maine.

| Stormtrooper a răspuns:

Cu conditia sa pot a ma ruga catre Dumnezeu si sa am banii si valoarea care o am in prezent. Si fara batranete, daca se poate.

| anyitta a răspuns:

Da m-aș dori asta cu condiția sa am lângă mine unele persoane