| anonim_4396 a întrebat:

Se vede chiar atât de groaznic pentru o femeie să aibă 1.54 înălțime?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cine o priveste.
De la inaltimea mea, de exemplu, nu se vede chiar nimic laughing Glumesc evident
(eu am 1.74m)

O vorba romaneasca spune: pentru fiecare sac se gaseste un petec potrivit!
Asadar si pentru fata asta de 1.50m se gasesc barbati micuti de 1.60m, taman buni sa formeze un cuplu.
Acum depinde de preferinta fetei, fiindca am vazut barbati foarte inalti, alaturi de femei foarte micute.

| Andreeush a răspuns:

De ce să fie groaznic?
Nu toți de pe planetă au 1.80.

| aXy99 a răspuns:

Nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă are o greutate normală nu are ce să i se vadă groaznic. Mie îmi plac minionele. Ariana Grande are 1, 53 laughing.

| Endoryus a răspuns:

Da. Prefer fetele mai inalte, macar 170. La 154 deja ma ia cu greata.

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru Endoryus):

Cam dezgustător comentariu, adica daa normal ii ok fiecare avem păreri diferite dar totuși.

| Endoryus a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

Iti trece pana te mariti.

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru Endoryus):

Cam câți ani ai totuși?

| Endoryus a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

A trecut ceva de cand am luat bacul.

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru Endoryus):

Ok, cam grav totuși, dar macar bine că ai luat bacul. O zi buna!

| Endoryus a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

M-au trecut mai mult ca sigur doar ca am ochi frumosi, nu de altceva.

M-am prins ca voiai sa te legi de varsta. Invata ca sunt oameni cu pareri diferite de ale tale. SI nu, nu fac parte din majoritate, adica aia care te pupa pe tine in dos ca sa te simti bine cu inaltimea ta. Eu am preferintele mele indiferent ca te deranjeaza pe tine sau nu. Mersi la fel.
PS. Spor la gasit un pitic ca si tine laughing

| CleanHeart a răspuns:

Uite un sfat de la o minioana, esentele tari se tin in sticlute mici happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cele mai frumoase fetele mici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Gusturile nu se discută! Personal, eu nu văd nici o problemă în a fi scundă...Te sfătuiesc să nu te simți complexată de înălțimea ta!

| Mefistocle a răspuns:

Fiecare om are parerea diferite si '' gusturile '' diferite ca sa spun asa. Pentru mine cel putin mi se pare chiar cute cand vad o femeie mai mica de inaltime decat mine. Majoritatea baietilor prefera fetele mici de inaltime pentru ca sunt mai dragute, dar sunt totusi si persoane ce prefera fetele inalte. Deci totul depinde de gusturile fiecaruia dar chiar si asa nu trebuie sa-ti pese de ceea ce cred oamenii despre tine sau cum te considera. Conteaza cum te consideri tu si ce parere ai tu despre tine, fiecare om e perfect in felul lui indiferent de defecte.