| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Sper sa aveti rabdare sa cititi tot si sa ma ajutati! DAU FUNDA!
Acum in februarie se face un an jumate de cand imi place foarte foarte mult de un tip. Pana in toamna anului 2013(acum 5 luni) noi nu am vorbit deloc. Dar in toamna chiar pe 1 septembrie cand era on pe facebook,am zis sa-l bag in seama ca numai puteam sta asa. Si de atunci s-a legat o frumoasa relatie de prietenie.
In fiecare dimineata imi dadea mesaje de buna dimineata, si vorbeam si cu orele la telefon.
Doar ca dupa ce a inceput scoala in septembrie dupa cam 2-3 saptamani totul s-a schimbat. La scoala abia mai vorbeam 2 cuvinte cu el si nu ne mai bagam in seama deloc. Da,aflasem si de ce:colegele lui cretine de clasa au bagat numai strambe si ca***uri despre mine.M-au facut sa pic intr-o lumina foarte proasta. Si cam din octombrie noi nu am mai vorbit deloc. Ignoranta totala!
Doar ca acum cateva zile i-am dat din nou mesaj pe facebook si iar am inceput sa vorbim cum o faceam odata.Cei drept mai putin dar tot facem glume si ne intelegem bine. Azi nu a fost la scoala ca are nu stiu ce gripa,dar daca vine maine simt ca o sa cad din picioare. Pt ca nu am mai vorbit de mult, am un sentiment de neliniste. Adica el a mai fost cu o fata in perioada asta si nu stiu. vreau cumva sa o luam de la capat si daca se poate sa-mi dea si o sansa(cam stie ca-l plac de la colegele lui). Help si multumesc anticipat daca ati citit pana aici. Va pup!

3 răspunsuri:
| JayMeatSucks a răspuns:

Uite ce zic..am mai zis-o de 10.000 de ori da o zic pana se prinde toata lumea laughing. Daca chiar are si el sentimente pentru tine, mai mult decat de prietenie, o sa le ignore pe colegele lui care ti-au bagat strambe si o sa steie in continuare cu tine, dar fi atenta, nu-i sigur ca te place, poate vrea doar sa fiti prieteni, oricum, Bafta! happy

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru JayMeatSucks):

Mersi happy

| JayMeatSucks a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Pentru putin, sper ca ai inteles ce am vrut sa zic si ca ti-am fost de folos. (: