| amancer19 a întrebat:

Spuneti-mi niste nume frumoase de fete, mai rare. Funda :* PuP

Răspuns Câştigător
| PureCherry a răspuns:

Charlotte,Ellys,Emily,Amy,Anastasia,Anaya,Selena,Abigail,Ingrid big grin Mie astea imi plac.

O seara frumoasa!

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Alege ce crezi ca este interesant:
http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete

| broker69 a răspuns:

Elisabetha,Sofia, Ariel,Aurora,Caty,Delia, Melisa, Iasmina, Dorothy, Esmeralda, Gloria, Hannah, Ginger, Isabela, Julieta, Kristy, Katy, Leonor, Olivia, Pheobe (se citesite : Fibi ), Raven, Raima, Sasha, Shadow, Tiffany, Stefania (Stephy), Vicky, Yolanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami, Mara, Roxana, Magdalena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elefteria, Hortensia, Camasutra, Anghelia, Şlimboviţa, Lizuca, Papanacia, Catacomba, Pletoria, Ovaria, Cleptomania.

| BellaKiოNana a răspuns:

Buna
Adria,Belinda,Codrutsa,Hazel,Haven,Isadora,Kirima,Melania, Nalini, Nasira, Rini, Somatra.

| S3S3an a răspuns:

Ruslana, Sabina,Dara,Mara, Letisia, Felicia, Tasia, Karin, Cassie, Charisma, Zoy, Gracie, Elvira, Bridge, Barbara, Abby, Adria, Aris, Marta, Nadia, Camelia, Agata, Ariana (Ariadna), Amalia, Nora.

| Narcys21 a răspuns:

Carmen, dolly, bridget

| Doxi a răspuns:

Uite aici ai tot ce iti trebuie:http://www.copilul.ro/nume-fete/

| KimEunJung a răspuns:

Casandra, Miruna, Celia, Emma, Maria, Sara, Diana, Paula.