| sweettyyyy a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste nume dragOtze de fete`!
Fundita pentru cele mai frumoase`!happy

Răspuns Câştigător
| GFantastikBaby a răspuns:

Pai uite aici cateva care imi plac mie mai mult: Delia, Oana, Cristina, Emanuela, Diana, Carmen, Anca, Bianca, Alina, Patricia, Cassandra, Karina, Viviana si preferatele mele: Julia (Iulia) si Jessica. Sper ca te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| Andra_3307 a răspuns:

Bunaaalove struck...Pai o sa-ti zic ce nume consider eu cas dragute si sper sa-ti placabig grin...Sara,Tania,Jasmine sau Iasmine, Melanialaughing, Tamara, Maria, Tamaris, Selena sau Serena Siennalove struck, Demetria, Jessica(Gesica) cam atatbig grin, salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michelle, dianne, serena, francesca, patricia, etc