| 拉维尼亚 a întrebat:

Spuneti-mi nume de cantareti/ actori japonezi care arata bine. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kennziiie a răspuns:

Http://japan-fans.forumotion.com/t971-actori-japonezi Poftim!:D Funda?:-s

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cel care l-a jucat pe Iljimae.

| 拉维尼亚 explică (pentru Nastia):

Japonezi! Coreenii sunt mai usor de gasit, pot sa-i gasesc si singura. Multumesc de ajutor!

| Nastia a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Aaa.nu stiam.scuza-ma.

| 拉维尼亚 explică (pentru Nastia):

Nici o problema n.n

| ピンク a răspuns:

Actori:
Matsumoto Jun
Yamashita Tomohisa
Ninomiya Kazunari
Narimiya Hiroki
Miura Haruma
Mukai Osamu

Cantareti sunt mult prea multi si prea frumosi toti laughing

| Theoryofabook a răspuns:

Imi place foarte mult Kim Hyun Joong deoarece arata foarte bine si canta super imi place in special melodia ''break down'' : http://www.youtube.com/watch?v=cflHBQmVitc

| 拉维尼亚 explică (pentru Theoryofabook):

Kim Hyun e corean, eu vreau japonezi pentru ca sunt mai greu de gasit, coreenii sunt mai usor de gasit. Mersi mult pentru melodie, dar nu e genul meu, e prea moderna ^^