| giulia_8691 a întrebat:

Stie cineva ceva status pentru cele mai bune prietene :X va rog dau funda:X:Xlove struck

2 răspunsuri:
| Oanaa_7955 a răspuns:

Iau fOc cand se vOrbeSte uraT de ea … esTe prieTena care m`a sprijiniT aTunci cand mi-a fost greu! E singuRa care ma tine Sa nu ma prabuSesC … si va prOmiT La tOtSi ca n`O sa ma oPreSc!

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput :X

| Oanaa_7955 a răspuns:

Iau fOc cand se vOrbeSte uraT de ea … esTe prieTena care m`a sprijiniT aTunci cand mi-a fost greu! E singuRa care ma tine Sa nu ma prabuSesC … si va prOmiT La tOtSi ca n`O sa ma oPreSc!

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput :X