| aragon18 a întrebat:

Este adevarat ca Lady Gaga e barbat? straight face

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ultimul zvon care circula despre Lady GaGa este ca excentrica artista ar fi de fapt barbat.

Asta dupa ce GaGa si-a expus lenjeria intima intr-un concert, care parea sa ascunda un penis.

Cantareata americana in varsta de 23 de ani creeaza controverse pretutindeni cu un clip in care apare in ipostaza unui hermafrodit.

De altfel, Lady GaGa a postat un citat pe blogul "Gone Hollywood", in care ar fi recunoscut ca are si organ sexual masculin: „Da, am un penis. Am si organ genital masculin, si organ sexual feminin".

Eu personal cred ca nu este dar mai sus este citat de pe un site si poate exista un sambure de adevar.

81 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu credwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu stiu...credeam k e fatastraight face

| crisS a răspuns:

Fals nu este barbat happy

| Silvia a răspuns:

Nu, e hermafrodit laughing big grin

| aragon18 explică:

Dubios straight face

| MisterKat a răspuns:

1.Probabil e hermafrodit.
2.Probabil e doar o chestiune de marketing. adica sa iasa cu ceva in presa cu care sa fie scandal.Se stie, scandalurile aduc bani...
3.Nu stiu ce sa iti zic.

O zi buna!

Daniel.

| viki a răspuns:

Si barbat si femeie.big grin E hermafrodit.

| Bianca_4346 a răspuns:

Poi e hermafrodit:are si cocos si gainalaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Mda...:|Sa fi atenta cand se da jos de pe motocicleta aia, sau ce o fii.:)
http://www.youtube.com/watch?v=Xbmxw6befyQ

| monyk a răspuns:

Buna, nu e barbat cu siguranta nuuuuuuuuu.

| Diva a răspuns:

Nu este parbat este hermafrodit.
Mai multe detalii aici:http://www.apropo.ro/lol/lady-gaga-este-barbat-video-4724808

| Georgiana95 a răspuns:

Ea a zis ca are ambele organe, dar a preferat sa fie femeietongue

| Aℓεxąηdяą a răspuns:

I7oit

| shishilik a răspuns:

Eu nu am auzit ca Lady Gaga sa fie barbat. M-am uitat de curiozitate pe net, si nu zice ca e barbat, ba chiar mai zice si de copilaria ei, si ca o cheama Stefani Joanne Angelina Germanotta. Cum ar putea fi un barbat numit asa? Iar din femeie sa se faca barbat nu cred ca ar vrea, ca la sexualitatea pe care o emana, se mentine in top.

| TeoIonela a răspuns:

Nu e adevarat..pentru ca eu am vazut-o intr-o poza cu iubitul ei si arata penibil fara peruca si nemachiata

| pababiba a răspuns:

Chiar e hermafrodit? big grin Nu o stiam pe asta! Si parea tare ca femeie

| ScheißeBeMine a răspuns:

Este femeie 1000000%!

poza asta o dovedeste http://cache.gawkerassets.com/......7e975f.jpg

si in plus, sunt foarte multe poze cu ea de cand era mica, si era fetita!

| Kiduu12 a răspuns:

Da e barbat iti spun sincer

| 12xxxx34 a răspuns:

Prefer sa cred ca nu...happy
dar...totdeauna se ivesc surprizehee hee

| danutza a răspuns:

Atunci cand o sa vad o poza cu el/ea in toata splendoarea laughing poate o sa ma conving pana atunci cred ca sunt niste speculatzii happy

| EnjoiProSkater a răspuns:

Da ce aveti ma cu ia ie dusa rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred! Fiindca o revista spunea ca ar fi amuzanta o partida de sex in 4 cu cei de la Jonas Brothers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe youtube si dupa ce vezi filmuletul cu ea no sa mai ai dubii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu e dusa deci poate sa fie... cine stiecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ambele organe happy. e hermafroditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca e barbat, cand am fost in america am vazut un concert cu ea si s-a vazut si atunci ca nu poarta chiloti iar eu eram in primele 3 randuri.Nu e barbat asta-i sigur