| nobody_9468 a întrebat:

Stiti sa va traiti/pretuiti viata?
Care e ultimul lucru care l'ati facut si vi se pare a fi fenomenal?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Ar trebui sa gasim un echilibru in toate, stai un pic, echilibru in viata nu exista.Adevarul e ca uneori iti vine s-o lasi de tot, sincer. Cand te uiti in jurul tau, apoi in sus si spui :"Ba Frateee ce-am facut ca sa merit asta?"
Daca imi pretuiesc viata? Nu stiu daca cineva ar putea sa-si traiasca viata din plin, regrete tot ai. Cat de cat, cat sa am constiinta impacata, cat sa ma simt bine.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stiu sa traiesc viata, dar nu stiu daca si sa o pretuiesc.De multe ori trec prea repede peste momentele importante si apoi imi pare rau de asta. Ultimuuul lucruthinking Am reusit sa intorc toate fetele din scoala impotriva mealaughing, asta pentru ca eu am reusit ceva ce ele se chinuie de o gramada de timp si nu pot iar eu am reusit dupa doar doua saptamani dupa ce am venit in scoala, dar fara sa vreaulaughing.

| Alisa a răspuns:

Da, stiu. Pai poate faptul ca lupt pentru ceea ce imi doresc oricat de greu ar fi si orice as avea de infruntat, tot nu ma las pana nu obtin ce vreau.
Ultimul lucru? cred ca incep sa ma apropii de mama mai mult decat inainte.

| tremurici a răspuns:

Crek sa ma droghez o singura data si sa rezist sa nu mai iaulaughingcrede-ma ca e interesantlaughing)hai ca glmhappy cred ca atunci cand am facut bunge-jumping sau cand m-am dat cu bicicleta cu vreo 60km/ora ep autostrada laughing

| danutsik a răspuns:

Fiecare isi traieste viata altfel si crede ca e exceptional... dar daca s.ar privi din afara cred ca i s.ar parea penibil de ceea c vede, sau nu... (mai rar)

daca sti cum sa iti traiesti viata, orice lucru pe care il faci poate sa ti se para fenomenalwinking

| yoana001 a răspuns:

Stiu sa o traiesc si cred ca a fost atunci cand am cunoscut un baiat specialbig grin