| Prisecaru2323535 a întrebat:

Sugestii de cadouri pentru iubita?
Facen o luna peste cateva zile... big grin

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca ai incredere in es si crezi ca relatia voastra va tine ii poti cumpara un parfum sau un ceas iar daca nu ii poti cumpara un urs de plus si o ciocolata sau un buchet de flori si o crema de maini/fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*O jucarie de plus gen:
https://www.google.ro/......ps?/search

| blueheart a răspuns:

Hey! Poti inrama o fotografie cu voi doi ( daca aveti una ), ii poti cumpara o jucarie de plus. Cred ca pentru sarbatorirea unei luni de relatie este destul. happy

| Byucc a răspuns:

O poza cu voi doi, un buchet frumos din florile ei preferate (e si mai dragut daca il faci tu), o jucarie de plus happy

| Ivancic09 a răspuns:

Un puzzle in forma de inimioara dintr-o poza cu voi doi!

| Dodolina852 a răspuns:

Atata timp cat se spune ca gestul conteaza, nu inseamna ca nu trebuie sa fie nevaloros. Cred ca un plus aduce fiecare baiat, nu ar fi ceva original. Un buchet cu mutli trandafiri rosii, si o iesire in oras la o prajiturica, poate un film, ar fi super. Pe fete le incanta mereu trandafirii big grin