| IceCreamy a întrebat:

Sunt fata, si sunt noua pe TPU.Deci, mast***rea este doar pentru placere, daca nu ai un partener? Adica, daca te mast***ezi singura, se poate intampla ceva? Adica doar de placere sau e posibil sa se intemple alte lucruri? V rog sa-mi raspundeti.

3 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Nu se intampla nimic draga
stai linistita
nu crede tot ce auzi
Doar daca folosesti obiecte mari ( ex. vibrator ) si iti rupi acea " ata " te dezvirginezi
atat
nimic mai mult

| badgirl22 a răspuns:

E posibil sa ramai gravida
ce naibii sa se intample daca te masturbezi? te simti bine si atat. daca esti murdara pe maini/obiecte e posibil sa te alegi cu o infectie. cam atat

| athos01 a răspuns:

Daca te masturbezi doar ai orgasm si te simti bine, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian