| RAY a întrebat:

Fara raspunsuri proaste, daca nu stiti nu raspundeti

de cateva zile mi se intampla lucruri ciudate, lucru ciudat e windows xp cand il fac cu rufus si in pun pe stik usb el buteaza apoi apare imagine albastra stop x000000 computer ist damage dupa ce am citit ca de fapt e de vina achi si am dat pe ata acuma alta problema your windows ist old eu mast instal new version of windows windows 2003 server oder
insert cd
cel mai straniu si ciudat lucru e ca pe cd nu apare din aceste erorii nici una, ce naiba xp asta am descarcat vreo 5 versiuni la fel, ca nu as vrea sa imi instalez xp dar nu inteleg de ce mi se intampla asta inainte era totul ok doar de ieri, conteaza si rufus mbr default sau 01?

https://www.youtube.com/watch?v=sMnWwawKsmk

4 răspunsuri:
| MiddyMo a răspuns:

Eu cred ca e de la Microsoft, ei vor sa rada de pe fata pamantului Windows XP si cred ca incep cu cea mai veche versiune, de aceia iti da eroare ca versiunea ta de windows este prea veche, bla, bla. Te poti interesa despre disparitia Windows XP

| RAY explică (pentru MiddyMo):

Asta chiar e un raspuns prost

| MiddyMo a răspuns (pentru RAY):

Informeaza-te

winking

| RAY explică (pentru MiddyMo):

Omule eu am adaugat o intrebare nu raspunde daca nu sti, pa