| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte deprimata! Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Vorbeste cu mine. cryss.cryss32

| ade291 a răspuns:

Gandeste-te la ceva pozitiv sau gaseste un hobby care sa te distraga de la lucrurile negative. Mai iesi afara cu prietenii/ familia.

| Spoiled a răspuns:

Uita-te la un film care sa te captiveze si sa te faca sa uiti de probleme, citeste niste glume, ia o carte, mai repeta ceva chiar daca e vacanta si o sa uiti repede. Daca ai prieteni suna-i sa iesiti in oras sau cheama-i la tine.
Orice, dar nu sta degeaba, pentru ca nu rezolvi nimic, nu o sa dispara starea