| EvangelineLovin a întrebat:

Sunt tare deprimata! Ce sa fac ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| izabela1234 a răspuns:

Du-te la biserica la slujba cd vei iesi de acolo vei realiza ca viata ta nu sta in prieteni. Si ce daca sunt falsi asta este pacatul lor Tu nu ai nevoie de ei Viata este frumoasa uite-te dimineata la cer si la natura priveste ce a lasat Dumnezeu pe pamant si vei realiza ca nu ai nevoie de prieteni ca sa traiesti Si de cate ori esti deprimata spune Tatal nostru si fa-ti Sfanta Cruce de 3 ori Dumnezeu sa te ajute sa te ridici din caderea in care te afli

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Te gandesti de ce s-a ajuns aici si ce poti face pentru a remedia problema! Incerca sa faci ceva ce iti place, care te face sa te simti mai bine...

| titisan70 a răspuns:

Iesi la o plimbare.

| MaryanBoom a răspuns:

Ce intrebare stupida...