| ioklain a întrebat:

Sunt in a 7-a. inainte de sport trebuie sa ne schimbam in trening.pentru ca nu putem sa venim de acasa in trening pentru ca avem uniforma si ne schimbam in clasa deoarece nu avem vestiare. si de ceva timp baietii se schimba in clasa cu noi.noi l-e mai spunem sa iasa cand n-e schimbam noi fetele dar nu vor. Nu putem sai spune-mi la diriginta pentru ca nu suntem paracioase. Va intreb e bine ca ne schimbam cu ei in clasa?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles că nu este ok să vă schimbați cu ei în clasă.
Fiecare cu intimitatea lui!
Băieții să aștepte afară până se schimbă fetele, sau invers!
Dacă nu cădeți de comun acord, vorbiți cu Doamna/Domnul Diriginte, ori cu Domnul Profesor de Ed.Fizică, și nu o să-i roage să vă aștepte până vă schimbați, ci o să le impună!
Nu e vorba de pâră, ci de expunerea unei probleme.
Baftă!

| mgtow a răspuns:

Bine nu e si ar trebui sa veniti in trening direct chiar daca profesorii fac gat le spuneti ca nu aveti vestiare si alta solutie nu exista direct la subiect treci.