| ioklain a întrebat:

Sunt in a 7-a. inainte de sport trebuie sa ne schimbam in trening.pentru ca nu putem sa venim de acasa in trening pentru ca avem uniforma si ne schimbam in clasa deoarece nu avem vestiare. si de ceva timp baietii se schimba in clasa cu noi.noi l-e mai spunem sa iasa cand n-e schimbam noi fetele dar nu vor. Nu putem sai spune-mi la diriginta pentru ca nu suntem paracioase. Va intreb e bine ca ne schimbam cu ei in clasa?

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Pai eu sunt in clasa a 9-a si ne schimbam toti in acelasi timp...winkingNu e bine, dar acestea sunt conditiile laughingDaca ti-e rusine de ei, atunci schimba-te la baiewinking

6 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Nu,normal ca nu.

| MadaSS a răspuns:

.Poi.Dupa parerea mea, nu.Depinde de ce trebuie sa va schimbati... Daca va dati si bluzele jos(asta daca transpirati in celelalte ore) sau va schimbati de pantaloni nu ar fi bine deloc.Ar trebui ca 5 minute sa se schimbe fetele, baietii sa stea la usa, iar dupa sa se schimbe baietii...si voi sa stati in afara clasei.Acum depinde de cate minute aveti pauza si cat timp va ia sa va schimbati.Ar fi mai bine sa faceti cu randul big grin

| geanny14 a răspuns:

Nu puteti sa va schimbati la baia fetelor?

| Andreea19Alina a răspuns:

Nu pentru ca nu aveti nevoie de spectatori...si daca nu vor sa iasa atunci cand le vine si lor randu ar trebui sa nu iesiti nici voi asta daca ei se schimba la scoala.In scoala ar trebui sa existe macar un vestiar! Iar daca ei nu vor sa iasa afara schimbativa si voi la baie...

| larysutza99 a răspuns:

Nu big grin Da asa ceva chiar trebuie spus la diriginta nu e chestie de parat happy

| AlexKiddu a răspuns:

Poate ajungeti posta laughing