| User572828299 a întrebat:

Sunt în clasa a 8, colegul meu de bancă la ore îmi tot pune mana pe picior, mă ciupe ce înseamnă asta? Nu-i place de mine

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea asta de nenumarate ori si vad ca esti surda la tot ce-ti spunem.

Ia de citeste raspusnruile noastre si daca nu vrei sa faci ce ti se spune, atunci nu te mai plange!

https://www.tpu.ro/utilizator/acfjua/intrebari/

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu mai bine intrebi? Totusi, este un mod stupid daca vrea sa iti spuna ca te place.Eu i-as da o bulina neagra. laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Asta e un fel de a-ți atrage atenția
Deci, i-ar place cumva de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi se plictisesc la ore si cauta atentie!