| User572828299 a întrebat:

Deci colegul meu de bancă îmi pune mana pe picior și mă pipăie dar nu îi place de mine ce înseamnă asta?

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ca e nesimțit si esti fraiera dacă accepti.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i un nesimtit si nu are voie sa faca asta.
spune-i invatatoarei sau parintilor, nu sta sa te pipaie ca de il lasi va continau sa o faca mai mult si probabil pe sub chiloti.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i porc si trebuie sa-i dau o palma peste ochi, ori sa tipi cand iti face asta, ca nu-i normal sa stai ca si cum nu ai simti nimic, si sa-l lasi sa te pipaie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că îi place de piciorul tău.

| dullcat a răspuns:

Inseamna ca isi bate joc de tine? Scoala e pentru invatat, nu pentru pipaieli.

| Hyperion7 a răspuns:

Că e libidinos, iar daca tu ii permiți asta, este strict vina ta straight face

| VoidEternal a răspuns:

Ceva îi place la tine totuși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fwte-i un pumn

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Că nu este un comportament ok și dacă te deranjează poți să îi spui direct.

| User572828299 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Noi suntem doar prieteni dar la ore îmi pune mana pe picior și mă ciupe și nu știu ce să înțeleg prin asta, eu nu ii zic nimic

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru User572828299):

Să îl întrebi, nu este normal să accepți lucruri de genul dacă nu îți aduce plăcere.