| User572828299 a întrebat:

Colegul meu de bancă îmi pune mana pe picior și eu mă simt foarte bine atunci? Oare dc?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca exista chimie pasionala între voi

| Violleta2022 a răspuns:

Nu fetita, nu este normal sa permiti baietilor sa-ti bage mainile pe sub fusta, sa te atinga pe picioare sau la pasarica, mai ales la scoala, ca nu te duci la golaneala ci sa inveti carte.
Spune imediat dirigintei si nu te mai las pipaita, ca nu este normal!
ori spune-i maica-tii sa vina la scoala, ca bulaneala NU este un lucru normal la copii de scoala.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Violleta2022):

NU mai raspunde deloc.
Unele intrebari sunt puse,, la plesneala,,! Eu asa incep sa cred. Daca acest site ar fi cu taxa -- si doar 5 Roni! -- si pe care sa NU se poata inscrie oricine. atunci intrebarile / problemele ar deveni mai de incredere.

| dullcat a răspuns:

Probabil pentru ca il placi si tu.Gesturile astea se pot face in afara scolii.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Uuupss. Dar matale ce esti Uzerule 77766554433? Fata sau baiat? Si ce varsta?

| Magistratul a răspuns:

Incearca sa vezi daca simti placere si mai departe