| stefi_9653 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata dar nu stiu daca ea indragostita de mine cum pot afla?

7 răspunsuri:
| Alisstor a răspuns:

Pai, daca da semne ca s-ar cam da si ea la tine, iti iei intr-o zi inima in dinti si o intrebi big grin

| Dakota a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu ea. fa-i complimente. si vei vedea daca ea. simte la fel.

| lulu_8735 a răspuns:

Uita-te la privirea ei si daca iti zambeste cand o privesti!

| NoNameX a răspuns:

Buna stefi. Asta este intotdeauna o problema.De ambele parti.
Cu 3 luni in urma eram indragostita de un baiat. Nu stiam daca el simte ceva pentru mine.Nu puteam sa-i spun ca`l plac pentru ca imi era frica sa nu ma respinga.noi avand o prietena comuna, ea stiind ce simt eu pentru el, l-a intrebat tot felul de chestii. A doua zii de la "interogatoriu" am aflat ca si el ma place. Mai departe cred ca iti dai si tu seama ce a rezultathee hee. Daca tu nu esti in situatia mea [prieten comun], eu zic sa-i spui intr-un mod delicat. Daca nu ai curaj ii poti spune pe mess.

Sper ca am fost de ajutor. Funda?puppy dog eyes happy

| PlasMatic a răspuns:

Simplu! ori i zici pe fata ce simti pentru ea si risti un refuz, ori incerci sa impresionezi ATENTIE :intai verifica ce i place bafta

| AddeAndre14 a răspuns:

Pai spune de mai multe ori numele tau in fata ei si daca rade te place si daca nu rade si face altceva poti s-o intrebi direct! sa nu-ti fie teama! poti sa faci asta...

| AdySmarty a răspuns:

Ok daca vrei sa vezi daa ea te place. urmeaza urmatoarele :
1. vorbesti cu alta fata, cu o prietena de-a ei.
2.vezi cum interactioneaza cand te vede cu ea vorbind.bine uiate atent poate ca observa si ea asta
2. daca ea face o fata de gelos. inseamna ca te place.
Sper ca ti-am fos de ajutor.succes