| Tds_Ionut_1997 a întrebat:

Daca sunt indragostit de o fata si cred ca si ea e indragostita de mine...dar nu stiu asta sigur...ce sa fac...cum sa o abordez?
Va multumesc...dau funda ♥

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Intreaba fata daca nu vrea sa se joace cu tine?

| Antoneta_Torcica_1967 a răspuns:

Spune-i sincer ce simți pentru.ea si apoi vezi daca are aceleași sentimente

| Denis_Dréw_1999 a răspuns:

Incearca sa afli detalii despre ea gen, ce i place la un baiat, daca ii place un anume baiat... Ceva de genurile astea, poti sa mai vb asa cu ea sa o faci sa Rada si se simta bine... Nu prin glume din astea aiurea ci prin simple vorbe.(nu stiu acum sa dau exemplu )... Pe scurt incearca sa o faci sa se simta bine nu sa te vada ca pe un aiurit topit dupa ea..si daca e sa fie nu pune totul pe tava de la inceput... Dar cred ca esti inca prea mic. Oricum bafta la gagici laughing funda?

| Bonda_Ionel_1960 a răspuns:

E complicat cu dragostea