| Alecsjrr a întrebat:

Sunt indragostit de o fata dar ea nu este indragostita de mine ce sa fac?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa stii la varsta asta ca nu exista dragoste cu sila.La fel poti fi acuzat si tu de o alta fata ca nu te indragostesti de ea si sa se intrebe ce ar trebui sa faca. Dragostea inseamna ceva mai mult decat atractie vizuala, deoarece necesita si sentimente care obligatoriu trebuie sa fie reciproce. Daca ea nu simte atractie fata de tine totul este in zadar.

| neutrino a răspuns:

Accepta ideea ca ai ghinion.

| Alecsjrr explică (pentru neutrino):

Nu pot

| neutrino a răspuns (pentru Alecsjrr):

Tu ai putea accepta sa te pupi cu o fata pe care nu o suporti?

| LoveSleep a răspuns:

Aștepți să-ți treacă.

| Dendoris a răspuns:

Rape her. Si cica dragostea cu forta nu se face...

| Panfil_Marina_1995 a răspuns:

Salut.
Pai. ...eu am stat cu un băiat, și mă feream să mă îndrăgostit de el, dar am eșuat.
Stai cu ea, și dacă nu accepta încerci să ouuiți cu o altă fata, și dacă nu merge:
Afla ce genuri de băieți îi plac, și schimbate, dar dragostea asta nu va dura prea mult