| Dragan_Olimpia_2000 a întrebat:

Sunt indragostita de tatăl prietenei mele. Ce pot sa fac?

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Astepti sa-ti treaca si-ti cauti unu mai apropiat de varsta ta laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Adry05):

Asta da, ca si dragostea trece. Dragostea nu o poate opri un psiholog.

| Holiday a răspuns:

Pai ce sa faci? Intai verifica-i disponibilitatea, apoi gaseste o cale mai pe ocolite prin care sa-i dai de inteles. Cam asta e procedura in situatia asta. Prietena ta te-ar putea ajuta.

| raMLesS a răspuns:

Proasta mai esti laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru raMLesS):

DE ce spui asta? Dragostea n-are varsta, ea nu se cramponeaza de asta. Dragostea nu este un fenomen pe care poti sa-l dirijezi cum vrei.

| raMLesS a răspuns (pentru CodrutElian1990):

E valabil ce ai spus tu acolo doar pentru niste oameni batuti in cap, fara mintewinking Din moment ce esti o fiinta rationala, parerea cade.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru raMLesS):

Parere fara suport in realitate fara cunoastere a vietii.

| Elide a răspuns:

Doamne! Un psiholog cred ca ti.ar fi de mare ajutor.N.am cuvinte

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Elide):

Nu zau? Si ce sa-i faca psihologul?

| Elide a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Sa ii bage mințile un cap

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Elide):

Un psiholog nu-ti baga mintile in cap. Daca nu stii ce face un psiholog, nu te hazarda la pareri.

| Elide a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Dar tu ce te implici atât de tare? Susții o astfel de gândire? Aceasta fata e bolnavă, spuneai mai sus ca dragostea nu are varsta, îți dai seama ce dragoste o fi cand ea are 16 ani si el vreo 58, ma lasi cu d.astea?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Elide):

Tu vezi-ti de prostia ta. Eu ma implic unde vreau, nu-ti cer tie voie.
O indragostire efemera de o persoana nu iseamna ca gata s-a ajuns la sex. Dar cred ca tie ti s-au urcat hormonii la creier si nu gandesti decat prin prisma sexului atunci cand este vorba de o relatie intre persoane.

| Elide a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Presupun ca atunci cand ai zis "prostie" te.ai referit la tine, Nu? Ca altfel nu.mi explic cat de "inteligent"esti. Unde am pomenit eu de se*? Vezi.ti de treaba ta si nu te mai contrazice cu mine, Doamne, ce lume bolnavă în ziua de azi

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Elide):

Prostii cred ca toti din jurul lor sunt prosti, numai el este destept.

| Elide a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ce vrei sa pari? Vrei sa pari interesant? Oricum nu ai nimic bun de spus, si daca ai avea ceva, ar fi numai tampenii

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Elide):

Nu-mi mai scrie, ca nu vreau sa iti mai citesc idioteniile.

| Elide a răspuns (pentru CodrutElian1990):

laughing Ok, bro