| Oanaaatzutzy a întrebat:

Sunt intr-o dilema,de feterolling on the floor Mai nou,unui tip din liceu cica i place de mine,am vorbit cu el pe mess si a zis ca ma place,iar eu i-am spus clar ca nu, pentru ca nu mai vorbisem cu el inainte si na,nu prea-l cunosc.
Mi-a zis un prieten care e prieten cu el ca el tot il streseaza si il intreaba de mine etc. Pe parcurs,nu stiu,parca m-am indragostit de el.

Un alt coleg de clasa de a lui l-a intrebat de ce ma place,si el a spus pentru ca sunt dezvoltatastraight face

Apoi, mergeam prin curtea scolii si el era in spatele meu,si toti mi-au spus dupa aia ca cica el se uita numa la posterioru' meu straight face

Frate,deci,ca sa stiu si eu, daca are rost sa "formez" o relatie. Tipu' e ok, dar asa, vreau sa stiu, oare chiar ma place sau ma place doar pentru cum arat, mai pe inteles, doar pentru sexstraight face, ceea ce vor de obicei baietii straight face?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mai bine nu. Cred că te place pentru ambalaj, chiar el a spuns-o. Găsește-ți unul care să te aprecieze cu adevărat. Baftă!

| spike625 a răspuns:

Ce povesti interesante mai sunt si pe acest site
fa ce vrei, dar daca-i place numa curul tau as zice sa te mai gabndesti

| Oanaaatzutzy explică (pentru spike625):

laughing Fiecare cu problemele lui happy!