| JustEo a întrebat:

** Sunt o persoana foarte vesela \m/ si am multi prieteni love struck, dar eu cred ca ma barfesc :-s si nu pot avea incredere in ei sigh si de cele mai multe ori am impresia ca nimeni nu ma iubestebroken heart... oare este adevarat? x_X Un sfat va rooooggg, dau fundita! puppy dog eyes**

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Nu avem de unde sa stim, tu trebuie sa-ti dai seama din modul in care se comporta cu tine! Daca te barfesc si simti ca nu ai incredere in ei, atunci nu cred ca se pot numi prieteni!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca te face sa te simti mai bine nici eu nu te iubesc.Prietenii poate te barfesc pentru ca sunt invidiosi

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Incearca sa le observi comportamentul inainte sa judeci(caci poate judeci gresit).
O zi buna!