| dya a întrebat:

Sunt prietena foarte buna cu un tip...ma rog el vroia si sa ne combinam dar eu am zis nu. Si ne intelegm foarte bine si asa ca si amici, vorbeam in fiacre zi si asa ne dadeam webu, vb la tel, pe mess prin mesaje, ne intalneam etc. Dar de un timp cand vb cu el imi zice mereu dnd ma joc...si asa. M-am saturat, si i-am zis ca dc nu mai vb cu mine si asa si na nu a zis nimica. Si na am lasat o zi doua fara sa ii mai zic nimic si am asteptat ca el sa ma intrebe macar ce fac sau asa, si nu a facut-o. Ce sa mai fac? pentru ca vreau sa ramanem amici.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil e frustrat de aceasta situatie. Tine la tine mai mult decat ar trebui si a realizat ca de fapt il deranjeaza aceasa situatie. De asta te evita. Vrea mai mult si vazand ca nu ii poti oferi nimic si-a facut o ambitie din a te ignora. Nu neaparat vrand sa demonstreze ceva sau sa te forteze sa faci tu ceva. Pur si simplu a vrut sa se distanteze o vreme de tine.

| d0i0n0 a răspuns:

Eu cred ca s-a saturat de tine... saracu copil el vroia sa fiti impreuna si de asta s-a apropiat de tine dar cand a vazut ca nu reactionezi cum ar fi vrut el vrea sa steie cat mai departe de tine. si nu inteleg de ce nu ai facut-o? daca te intelegi asa de bine cu un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil s-a saturat de dine sau s-a dematurizat.

| zossor a răspuns:

Amici, amici... dar nu crezi ca mai are si el voie sa respire? lasa-i un pic de spatiu.
si cel mai probabil, si-a gasit pe cineva cu care vrea mai mult decat prietenie...si atunci e normal sa fii trecuta in plan secund
http://zossor.blogspot.com/
http://liber-click.blogspot.com/