| alina_1509 a întrebat:

Bunakiss, am si eu nevoie de niste sfaturi de la voihee hee, deci sa incepembig grin:
De un an si ceva sunt buna prietena cu un baiat, ne intalneam mereu dar in calitate de amici nimic mai mult.Lui de vreo cateva luni a inceput sa ii placa de mine, imi dadea de inteles si m-a intrebat daca vreau sau fiu cu el, si eu i-am spus ca da, chiar daca atunci nu imi placea de elstraight face.
Decat 2 saptamani a durat relatia si el a pus punct pentru ca nu ii dadeam atentie, nu il tineam de mana, in brate, nu il lasam sa ma sarute si multe chestii pe care acum le regret.straight face
Vorbim in continuare prin mesaje si pe mess, dar de vreo 1 saptamana si ceva a inceput sa imi placa de >el:", pur si simplu numai la el ma gandesc.Problema este ca nu stiu cum sa ii spun ca vreau sa fiu cu el avand in vedere ce i-am facut prima datasad, nu stiu ce sa facsadimi doresc sa fiu cu el dar nu stiu daca el mai vreasad.
Ce ma sfatuiti sa fac? Cum sa vorbesc cu el despre acest subiect sau cum sa il aduc in disctutie? Am nevoie de sfaturi de la voi, va roglove struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ella_4016 a răspuns:

Nu trebuie sa vorbiti neaparat, dai de inteles prin gesturi, incearca sa te apropii de el, poate chiar sai furi un sarut, sau fa-l pe el sasi doreasca sa te sarute iar atunci cand te va saruta, tu ii vei raspunde pur si simplu si ii vei da de inteles ca vrei sa continuati ce ati inceput... sper ca te-am ajutat

| ioanamaria2345 a răspuns:

Uite am citit dar vroiam sa intreb si eu ceva pe tine cum imi pun o poza pe TPU te rog da-mi un raspuns la pasaioana651 multumesc!?