| AngoOra a întrebat:

Top 3 carti preferate va rog
Argumentati-va raspunsul!happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1.Jurnalele Vampirilor de Lisa Jane Smith clar! pentru ca ma uit si la serial si imi imaginez personajele de acolo love struckDamon love struck
2. Jalna de Mazo de la Roche pentru ca este o carte de drama, dar si cu putina drama.O carte are 100 si ceva de pagini, iar eu am citit 4 carti big grin
3.Invitatie la Vals de Mihail Drumes pe care inca nu am termintao.Este povestea de dragoste dintre Tudor si Aimee, care trec prin mai multe lucruri, iar la final el se sinucide pentru ea!

lista ar continua.dar ai cerut numai 3 happy

| TokyoGirl a răspuns:

Twilight
Emily the Strange
Cine va dansa cu starurile(pantfiori roz)

| codgaby a răspuns:

Asta nu e cumva vreo tema pentru acasa? rolling on the floor