| FluturicaMicaMica a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutor! Trebuie să-mi descurc parul. Parul meu e foarte încurcat! Cum îl pot descurca? Am încercat în timpul băii si cu ulei special. Trebuie să-l descurc pana pe 23.
FUNDA ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Teodora2004Teo a răspuns:

Hei! eu folosesc (foloseam, ca acum m-am tuns si nu mai am nevoie) un spray de la Avon din sectiunea copiilor! deci JUR, face minuni! si e aproximativ 10 lei.ti-l recomand, il foloseam mereu.inca ceva, se foloseste pe parul uscat. Sper ca te-am ajutat, BAFTA! happy :*

| FluturicaMicaMica explică (pentru Teodora2004Teo):

Cum se numește? Asta m-ar ajuta!

3 răspunsuri:
| FluturicaMicaMica explică:

Vroiam sa spun 21

| Andreeaxcghk a răspuns:

Ai parul cret?
Daca da, va fi mai complicat.
Eu am parul cret si de cand ma stiu am facut masti cu ulei de cocos.
Este foarte bun pentru par, il lasa moale si stralucitor si niciodata incurcat.
Se poate cumpara de la plafar daca crezi ca te-ar ajuta...