| zSchizophrenic a întrebat:

Hiisad. Am o problema mare.sad. Sa incep cu inceputu`. Well, prietenul meu, mi-a spus ca nu mai poate sa ma mai sune, din cauza ca a facut cost de 2 milioane pe abonament, si el nu stia. A mai dat sa sune la un prieten sa vorbeasca, ba un mesaj[Ceva normal]...Chestia e ca a vorbit si cu mine crezand ca el are minute, mesaje etc.Si acum cand l`am sunat eu, mi-a spus ca ii suparat din cauza ca daca afla tatal lui cine stie ce`o sa faca cu el. A spus ca maicasa ii aduce si factura sa vada. Mie imi este frica ca, daca ii interzice sa nu mai vorbeasca cu mine, sau sa o terminamsad. Drept pedeapsa, ce stiu eu. Ce sa fac daca se v-a intampla asta? Cum sa reactionez? Helpcrying.[Parca o sa ma simt vinovata cand o sa ii vad parintii, chiar daca n`am nici o vinasad]. Funda mare : D

4 răspunsuri:
| summer12 a răspuns:

Ajuta-l cu bani sa isi plateasca factura

| Angel977 a răspuns:

Poti sa-l ajuti cu bani sa-si plateasca factura si daca iti e frica sa nu terminati relatia puteti sa va intalniti si sa vorbiti mai mult fata in fata sau pe mess.Bafta!

| zSchizophrenic explică:

Are bani. Daca la asta te referi : D

| freedom14 a răspuns:

Eu zic sa nu te simti vinovata, chiar n-ai de ce, poarta-te normal. nu trebuie s a reactionezi nici cum, absolut normal. nu esti de vina ca el te-a sunat. incercati pe viitor sa vb mai putin la telefon. sau activeaza-ti tu, el o optiune convenabila