| anonim_4396 a întrebat:

TPU,deci e un baiat pe care il plac de la inceputul anului, si nu sunt sigura daca si el ma place, el e pe coridor cu mine ne desparte o clasa laughing si se comporta asa :
Cand ies in pauza el e deja pe hol si cand ma uit se uita deja la mine si dupa cand vede ca ma uit intoarcem amandoi capul laughing
Cand merg la baie si ies se mai intampla sa iasa si el de la baieti sau sa vina si mereu ma alearga si ma sicaneaza laughing si mereu incearca sa ma atinga cumva, ma ia de mana etc.
Si eu char nu stiu daca ma place, nu toti sunt la fel ...si poate el nu ma place.

(Prietenul meu cel mai bun si coleg de banca in accelasi timp e cel mai bun prieten si cu el.Eu i-am zis ca il plac si nu a zis la nimeni dar acum ceva timp l-am pus sa ii zica si a zis ca isi daduse seama, sau ca banuia ceva de genu' :O laughing Si de atunci, de cand e sigur ca il plac asa imi face laughing AJUTORRR, nu stiu daca ma place sau nu...ce credeti? Sa il pun pe colegul meu de banca sa il intrebe? Dar imi e frica sa nu fiu dezamagita de raspuns sad, credeti ca ma place? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cred ca te place. Pune-l pe coleg, nu ai nimic de pierdut. Macar stii cum stai si daca te place puteti avea o relatie frumoasa.