anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

TPU, cum sa zic..deci..imi place de un baiat de la inceputul anului scolar.cel mai bun prieten al meu sta cu el mereu fiindca sunt ca fratii..si e pe coridor cu mine.Nu stiu cum sa zic..nu cred in dragoste la prima vedere sau nu credeam.dar cum l-am vazut ..nu stiu de ce.mi-a placut si chiar m-am indragostit de el straight face Si.E primul baiat pe care il plac.Mereu ies in pauza si ma uit spre el si el se uita in acelasi timp la mine si apoi amandoi intoarcem capul) Si. vorbesc cu el..cat de cat..am devenit prieteni daca pot sa zic asa.dar.mi-a zis prietenul meu cel mai bun..ca si el ma place. si omg.eu..nu stiu ce sa fac..ai mei cred ca o sa faca o fata cand o sa le zic Adica daca o sa am o relatie) Mai ales TATA :O Si nu stiu de ce il plac..nu vreau sa il plac..nu stiu ce mi se intamplaNu vreau sa fiu cu el.dar vreau) e complicat nu stiu ce sa fac..chiar daca ma place nu stiu daca vrea o relatie dar eu ba vreau ba nu vreau) Si apropo am 14 ani, nu mi se pare ca sunt chiar asa mica pentru o relatie.dar nu stiu ce sa fac...) E ciudat..ajutati-ma..chiar nu stiu ce sa fac. FUNDAA

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Faci ceea ce simti.

| bcn18 a răspuns (pentru T0T):

Pai nu stiu ce simt laughing :O.