| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie si chiar vreau sa-mi pun aparat dentar fix pe partea superioara si as vrea sa stiu cam cat costa si timpul maxim de purtare avand in vedere ca am doar 2 dinti iesiti in fata destul de mult - 5mm.
Dau funda

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

De regula tine un an pana il scoate

| Alexandru_Andreea_1991 a răspuns:

O sa il tii cam 1 an.Pretul te poate duce pana la 15 milioane, depinde de care vreisa iti pui9cu bilute colorate, transparente, fara).Eu sunt din Pitesti si aici am un cabinet unde face cu 900 lei

| Cioba_Monyca_1994 a răspuns (pentru Alexandru_Andreea_1991):

Unde ai cabinet?
Si eu vreau sa imi pun, dar sunt din tg.Mures.