| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat(care mai demult a vrut sa fie cu mine) a dat "mass" ca cine il imprumuta si pe el cu bani? am spus "mass"pentru ca doar mie mi-a dat "massul" asta pentru ca il mai am pe 2 id-uri fara ca el sa stie ca eu sunt si acolo nu a aparat"massul" si nici la altcineva care il are in lista de mess.
Ma tot intreb dc mi-a dat doar mie massullaughing...ma gandesc ca a vrut sa se intalneasca cu mine si nu a stiut cum sau daca mergeam sa-i imprumut bani nu i acccepta si ma scotea la suclaughing... El a mai dat massuri ca cine iasa afara etc... da la asta am ramas mirata...
Voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, vb cu el si intraba-l ca sa afli ce intentii are...cine stie? poate are nevoie de bani si ti-a tr tie ca s-a gandit ca tu il ajuti, sau poate ar vrea sa se intalneasca cu tine, nu e exclus nici asta, afla ce vrea de fapt...

nony
| nony a răspuns:

Dar este si posibil sa aiba nevoie thinking
Incearca sa vorbesti cu el..si o sa-ti dai seama daca este la vrajeala sau daca vorbeste serios.

| maryana5 a răspuns:

Intrebare: il placi atat de mult incat sa-i imprumuti bani?

| cioko19 a răspuns:

E posibil ceea ce zici tu. thinking
te cam pune pe ganduri:p.

| Ceva ciudat. a răspuns:

Pai.cred ca nu stie cum sa te abordeze... poate este putin timid...big grin

| Drauzy a răspuns:

Ori e timid tipu si nu poate sa-ti zica in fata ce gandeste, ori chiar avea nevoie de bani...hee hee cea mai buna solutie e sa va intalnitzi si sa vb...

| sticss a răspuns:

Pei sigur a vrut sa iasa cu tine dai si tu doar lui masuri sa vezi daca iti raspunde... sau poti sa il tragi de limba pe celalte id care il ai daca ii place de vreo fata si care e. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zis ca el vrea si acum sa fie cu tine si nu stie cum sa te faca sa te intalnesti cu el laughing nu stiu ce sa zic... daca simti cv pentru el ar trebui sa te intalnestihappy...acum nu stiu...:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiatul este timid si vrea sa se intalneask q tine... daca chiar avea nevoie de bani trimitea mass la toata lista...nu numai tie... a facut-o ca sa iti atraga atentzia...winking

| danni3l a răspuns:

Nu STiu,,, Cred ca Vrea sa fii cu el & nu stie cum sa-ti zicatonguetonguetongue
L-ai fi imprumutat de bani?winking

| mihaela-miha a răspuns:

Cred ca e timid si nu stie cum sa te intrebe daca vrei sa fi cu el