| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat dragut, 16 ani, cine doreste sa facem cunostinta imi lasati un mesaj, sau un raspuns., fac cunostinta si cu fete si baieti. xD

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Daca nu vrei sa fi suspendat, nu mia posta intrebari de genu', caci se trezesc unii si te raporteaza, sau vei mai auzi raspunsuri "aici nu e matrimoniale."
Cel mai bine e sa-ti faci prieteni pe un chat!:*.
Bafta!

| HellBlade a răspuns:

Bine e si prost a zis tipa da mai jos... si cand a scris raspunsul tu erai mai sus... bai pustiulika de 16 ani eu inteleg ca nimeni nu te place dar daca hormonii tai iti urca la cap cautati o prostituatawinking

| tonyman a răspuns:

Tocmai ai avut noroc tipa de mai jos te placewinking nu ezita

| Miina a răspuns (pentru tonyman):

"Tipa" fiind eu, nu?
Draga, nu-l plac, si asta doar pentru. simplu fapt ca nu-l cunosc si nu stiu cum arata!
Daca dai un sfat cuiva, asta nu inseamna ca neaparat placi persoana respectiva.
Si inainte sa vorbesti, gandeste!