| Adiiiiina a întrebat:

Un baiat mi-a spus ca ma iubeste iar eu i-am spus lui ca il iubesc. Nu suntem impreuna. Si nici nu stiu daca a fost o gluma sau chiar a fost adevarat worried [eu chiar il iubesc]

Ce sa fac? :-(

Funda!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca a fost o gluma, il cunosti de mult si daca te iubea precum spune acum probabil erati un cuplu

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu este nimic intre voi?
Si nici nu a fost ceva intre voie?
Insemna ca glumeste. Si nu cred ca tu il iubesti.
Analizeaza`ti mai bine sentimentele.Gandeste`te mai bine la ele.

| Adiiiiina explică (pentru AleXisAleXis):

Il plac pe baiatul asta de 1 an si ceva. Si de fiecare data cand vorbim ma intreaba "Ma mai iubesti?" si aseara prin sms m-a intrebat. I-am zis ca ma intreaba mereu dar el ma iubeste si a zis ca da. si apoi i-am zis ca si eu il iubesc. Nu sunt sigura daca a fost gluma sau e adevarat. sad

| andradapopilic a răspuns:

Ar trebui sa il intrebi daca nu glumeste si daca sunteti un cuplu, sigur va ajuta, e mai bine sa vorbesti tu cu el sau daca nu ai curaj pune un prieten sa-l intrebe ce parere are despre tine si chestii de-astea...