| Fuckin-Battlefield a întrebat:

Unde v-ati dori sa Fiti acum si (din pacate)NU sunteti? si Ce v-ati dori sa faceti acum si NU faceti?laughing:*

36 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as dori sa fiu pe banii mei, in propriul apartamenthee hee
Mi-ar placea sa fiu la muntewinking

| Elena1234456 a răspuns:

Pai vreau sa fiu tot aici, acasa, pentru ca dau o mega petrecere cu toti prietenii mei big grin.

| Silvia a răspuns:

As vrea sa fiu in Honolulu.
As vrea sa mai fac un rezumat la romana, dar n-am chef si mi-e lenebig grin.

| Ramonaaaa a răspuns:

Departe de tot intr'o lume unde suntem doar noi2 si eu stau la el in brateelove struckUndeva unde suntem doar eu, el, prietenii meilove struckUndeva unde sa nu existe adulti care sa ma sacaie din 5 in 5 minute. Undeva unde sa nu existe rautate. Undeva departeelove struck

| daii a răspuns:

Sa fiu cu el intr-un loc caldlove struck... ce sa fac? pff. daca sunt cu el fac o gramada de lucrurilove struck

by daiiwinking

| marrr a răspuns:

Langa fostul` si sa ma plimb cu el prin parc(da, pe vremea asta, intrucat nu ar fi nimeni prin parclove struck doar doua suflete de copii)

| inna a răspuns:

Sunt exact asa cum mi-am dorit.

Ce rost are sa-mi doresc altceva?

| Eu4EverX a răspuns:

Mi-as dori si trebuia sa fiu la intalnire cu un baiat foarte dragut, dar din cauza unei asa zise "prietene" s-a stricat tot:-J

| viatadecacatt a răspuns:

La mare.sa stau la plajalove struck

| georgiana a răspuns:

Imi place unde sunt, dar vreau sa vina primavara, sa nu mai fie frig.

| deejayra a răspuns:

In Jamaica facand sex

| Amrita a răspuns:

blushing frumoasa intrebare. Unde? La el in brate( din pacate nu se poate). Ce mi-as dori sa fac? Nimic.doar sa-l am pe El. love struck.:-

| criss:) a răspuns:

Pai.as vrea sa fiu la mare, singura pe plaja, seara:X
si acum mi-as dori sa mananc inghetata, dar nu ma lasa mama pentru. ca sunt racitalaughing

| Fuckin-Battlefield explică:

@Bobo si eu am venit Acum 2 zile de acolo. e foarte tare acolo]

| Alex_7297 a răspuns:

La un concert de-a lu Cedry2k unde să fie tot facemRecords-ul, cu un amic de-al meu, rulând foiţe!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Undeva unde e caldlove struck

| D A R i U t S s A a răspuns:

Sa fiu undeva unde e mult soare, sa ma bronzez si cu apa sa fac o baitsa.deasupra soarelui arzator.laughing Viseeeee
Dar cand vad ce inorat e afara mai scot si capul pe geam si imi bate vantul in fata mi se spulbera tot visul happy

| LCD a răspuns:

Intr-un loc cu soare, calduraaa si apa :X
impreuna cu el...

| LORY a răspuns:

Cu toti prietenii mei, undeva unde sa fie cald... M-am saturat de iarna straight face

As vrea sa-mi scriu tema la romana, da` mi-e cam lene laughing

| emy_8408 a răspuns:

Mi-as dori sa fiu departe, departe de casa...

| ruxybelle a răspuns:

Unde as dori sa fiu acum si nu sunt? rolling on the floor In Hawaii rolling on the floor... ce mi-as dori sa fac acum si nu fac rolling on the floor paii...

| georggyy a răspuns:

Nimicbig grin

| vykkusor a răspuns:

Daca sincer as dori sa fiu cu prietenul meu...departe de lumea asta rea si sa traim fiecare clipa, fara ca cineva sa ne interzica ceva...
Iar mai apoi sa nu ma intorc niciodata printre oamenii care imi vor rau si sa nu stie nimeni nimic de noi.

| aLyNuSh a răspuns:

Unde? Cu iubytha mea departe de restul lumii. Ce sa fac? Sa o tin in brate si sa o sarut. happy

| thealc a răspuns:

Intins pe plaja la miami

| LittleandLiars a răspuns:

In new york cu colegii :X:X

sa ma distrez la o party party

| motanelul a răspuns:

Mi-as dori sa fiu cu cea mai buna prietena a mea in Italia, am suferit enorm de mult cand a plecat, dar nah asta e viata nasoala, si de facut ceva nu imi doresc ceva anume...

| anda1313 a răspuns:

Sa fiu la cineva la o cafea si alte chestii frumoase. si in schimb stau deprimata pe TPU.

| Sebby_6032 a răspuns:

In Hawai inconjurat de gajishiwinkinglaughing

| Clauditza a răspuns:

In camera cu Spike si un sarut cu Spike