| pinkqueen98 a întrebat:

Urgent! Cum sa fac sa'mi creasca parul mai repedeelove strucklove strucklove struck!?straight facestraight facestraight face[am auzit ca petrolul este bun sau uleiul de ricin in combinatie cu ce?][funda :X]

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

Legat de petrol, infirm comentariile anterioare, sa stii ca da rezultate, iar pentru cei care nu stiu s-a produs si sampon pentru regenerarea parului pe baza de petrol si se gaseste in farmacie.

3 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Ulei de ricin cu vitamina A si E da rezultate.

| dana85 a răspuns (pentru dana85):

Legat de petrol, infirm comentariile anterioare, sa stii ca da rezultate, iar pentru cei care nu stiu s-a produs si sampon pentru regenerarea parului pe baza de petrol si se gaseste in farmacie.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Doamne fereste! tu crezi toate tampenile ...sa nu te dai cu petrol pe cap ca nu ajuta la nimic

| pinkqueen98 explică (pentru angelsaredickswithwings):

Da' le cred, si?:devil)omg...nu mai comenta daca comentezi doar sa te aflii in treaba!tongue