| lolly1234567 a întrebat:

URGENT Hei TPU! Am si eu o problema cu prietena mea, a plecat in oras cu cineva, dar ea i-a spus(tatalui ei) ca a plecat cu mine cu toate ca eu nu stiam ca nu i-a spus ca pleaca cu mine.Pe seara m-a sunat un numar necunoscut si m-a intrebat daca prietena mea e cu mine.Am crezut ca e un coleg sau ceva si i-am spus ca nu. Dupa care ma suna prietena mea si imi spune ca de ce i-am zis ca nu sunt cu ea.(era tatal ei) Ar trebui sa imi cer scuze?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Nu aveai de unde sa stii ca ea a zis ca e cu tine. Daca iti trimitea mesaj sa te anunte mai ziceam, dar asa nu. Ea a fost cea care a gresit, nu ai de ce sa iti ceri scuze

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU ar trebui sa-ti ceri tu scuze, pentru minciunile ei.
Tu nu ai facut nimic rau, dimpotriva!
da-i pace si las-o sa spuna deavrul tatalui, ca acum si-a facut-o cu mana ei.
Daca avea bun simt, macar te anunta din timp asupra minciunii.
Nu o aceoperii ca nu stii ce a facut in timpul asta si sa nu intrii in mare necaz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A plecat cu un șmecher, ți-a ars-o și tot tu să-ți ceri scuze?

| lolly1234567 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult pentru raspuns eram tare confuzahee hee

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

E fata nu baiat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Păi și? N-ai auzit de lgbt, ce-i anormal?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa, posibil laughing