| LaLa_5622 a întrebat:

Urmeaza sa`mi fac majoratul si as vrea niste idei despre muzicahee hee dau funda pentru cel mai "distractiv"playlist tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti, pentru inceput, incerca niste muzica usoara veche, mai in surdina :P... apoi in ordinea in care se stabileste pe acolo, de voi toti, poti baga populara, niste balade rock, niste muzica de dragoste, muzica comerciala pop-dance si incearca pe www.radioprob.ro la sectiunea download mixurile cu BPM Sensation, e muzica de club f cool.LA MULTI ANI! Sa fii sanatoasa, iubita de toata lumea si sa ai parte de tot ce iti doresti!

2 răspunsuri:
| coolgirl97 a răspuns:

Felicitariwinking!

o sa incerc sa iti dau ceva ideei! Incepand de la muzica veche la cea mai nouawinking

LA- Ochii tai
A.S.I.A- Cireasa amara
A.S.I.A-Da-mi noptile-napoi
Laura Stoia - Mereu ma ridic
Meniaito ( cred ca asa se scrie da o gasesti tu)
Mambo nr 5

sa vedem ceva mai nou
InnA - 1 minutes
InnA - Sun is up
Alexandra Stan _ Mister Saxobit
Alessia - Boro na soupo
Mohombi -Bumby ride
RoA - ne place

nu mai am chef sa scriu daca iti place ceva da0mi mesaj privat si iti las mai multe!

| Niros19 a răspuns:

Incearca sa bagi diferite feluri de muzica romaneasca straina diferite stiuluri rock hip hop asa toata lumea se va simti bine si sa ai si un digei care sa faca admosfera lucrul asta e foarte imporatant ca daca nu stie sa faca admosfera si doar schimba melodiile nu se va intampla mare lucru oricum norocbig grin