| SkateFunk a întrebat:

Va plac fetele mai baietoase?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu. alea vor sa detina controlul sa domine in relatie si nu e normal pentru una sa se poarte ca un tip

| Freya1 a răspuns:

Fetele trebuie sa fie fete.
Adică da, poate sa faca anumite chestii pe care le fac si băieți dar cu o limita.
Nu mi se pare nimic atrăgător la o fata ce are acelaș comportament ca a unui băiat.

| Wr3nch a răspuns:

Da, nu vad ce ar fi rau la ele. mult mai ok fata de o ''finuta'' care stramba din nas la orice.

| Dismally a răspuns:

Nu prea, le prefer pe cele feminine.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Trebuie sa știe sa fie nevrosă mereu din orice
trebuie sa știe sa dea cu pumnul sama apere evident -_-
Trebuie sa știe să strângă din pumni când se enevreza este cel mai importantă -_- era sa uit sa aiba nasul roșu când se face frig este enorm de importantă -_- astea 2 nu trebuie sa lipsească
Trebuie să poarte teneși cu trening -_- sau blugi cu geacă roșie este enorm enorm enorm de importantă sa fie roși geaca și blugi la fel Albastru nu alta culoare -_- nu accept altă culoare
Trebuie sa dea cu pumnul la ficată dacă nu-i convine ceva sau se ofitcă ca eu mereu câștig la orice joc -_-
Trebuie sa știe sa joace PUBG oricum mereu pierdea nu are nici la ora actuală șanse -_-
Trebuie sa mergeă repede când este nervosă sa dea din mâna stânga sau dreaptă sa poarte o gentă pe umăr -_-
Trebuie sa vorbescă ca băieți -_-
Trebuie sa se poarte ca băieți -_-
Trebuie sa vrea sa fie baiată-_-
Trebuie sa asculte muzica de baieti -_- când eu ascult numai Turcești cring Alert
Trebuie să facă ochișori mari mari de tot pana ma văd in ei-_- vorbesc serios -_-
Trebuie sa mănânce ca un porc-_- asta este crucial -_-
Trebuie sa ma supoarte mereu -_-
Trebuie sa zică ca mine sa facă tot ca ia -_-
Trebuie sa fie ia O_O dacă nu-i este ia nu este nimeni nu a fost nici ni va fi vreodată

Era sa uit Trebuie sa știe sa taie bine ardei săi pună in folie de aluminiu -_- și trebuie sa facă cartofi prăjiți cu condiment exactă ca ia prefecți -_-

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Trebuie sa urescă machiajul -_- săi placă bătaia și pistoalele și băta de beizbol
Trebuiesc sa urască sa poarte haine de fete -_- trebuie sa urască oamenii-_- trebuie sa placa de extraterești cu tricoul albastru -_- trebuie sa tipe subțire ca ia -_- trebuie sa se știe sa se bată sa ma apere când eu sunt la poliție și fig la salvarie -_-
Trebuie să-mi cumpere bilet de autobuz ca eu nu Foloesc așa ceva -_- trebuie sa fie ia -_-

| IgnatVictor a răspuns:

Da. Pară-mi că, de-a lungul vieții, m-am înțeles mai bine cu ele.