| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Va place Justin Bieber? :-&

P.S : Mie nu imi place, insa pe Smiley il ador, la fel si pe Mohombi.

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai dapuppy dog eyes nu-i asa ca dai o fundA?smug am rasp primapuppy dog eyes

12 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Justin la nastere trebuia sa fie fata dar l-a facut masa cu putalaughing)

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

rolling on the floor Sunt de acor cu tine

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

OOOOOFFFF, gata catelusule, ti-am dat funda, nu mai face ochisori aia aia frumosi, ce scumpete rolling on the floor

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Asa de dragul ca`l uram pe justin rolling on the floor))))))

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Pai dapuppy dog eyes nu-i asa ca dai o fundA?smug am rasp primapuppy dog eyes

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingfrumos modul de abordare! Imi e antipatic rau Justin Bieber si nu imi plac melodiile lui, dar daca ar avea una buna as asculta-o fara sa imi pese de parerile oamenilor!
Au zis cativa destepti la inceput ca nu il suporta si acum toata planeta e impotriva luilaughing.
La fel si in cazul manelelor...
Singura melodie care mi-a placut de la Mohombi a fost Bumpy Ride(scuze daca am gresit numele), iar Smiley ma enerveaza.Atatlaughing.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Sunt de acord cu tine happy! Ba chiar il urasc, nu inteleg ce vad fetele la el.Smiley si Mhombi sunt unii dintre cei mai buni cantareti(parerea mea).
O seara buna!

| AndreeutzaDragutzica explică:

rolling on the floor Colegii mei chiar pot fi cam prostuti uneori, ei cred ca J.B e american, dar de fapt e canadian, dar pana la urma ce conteaza tot nu imi place.

| AndreeutzaDragutzica explică:

Daca ar trece pe langa voi ce ati face? Eu una nu l-as baga in seama, sau i-as spune : Hello J.B, you are a loser. OMG ar fi cel mai tare moment din viata mea, in sfarsit l-am jignit pe J.B

| Faster2010 a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Sincer...Justin do you want a "biberon"? rolling on the floor)
Si legat de Selena...banuiesc ca sta cu el doar pentru reclama, ca pnm..sa mai fie si ea baga in seama putin. happy Dar sunt destul de curios cum te intelegi cu colega ta, ca e greu cu fanaticii astia laughing.

| andrywtzu a răspuns:

Nici aici nu scap de Justin Bieber? :@:@ daca mai vad acest nume arunc monitorul pe fereastra! Decat sa-l aud pe el mai bine ma uit la Minimax.
PS: Si mie imi place Smiley

| Faster2010 a răspuns:

In sfarsiiiit o fata normala, caruia nu i se inmoaie picioarele cand il vede pe cap de papusa ala. rolling on the floor))
"O vai Justin, pot sa te ating? Ah fata lesin." laughing)
Fiti serioaseee, ce vedeti la gayul ala?
Andreeutza bravo, tot respectul :*.
Si parerea mea sincerca e ca Smiley e cu 10 clase peste Biberon, e un artist adevarat si merita toata admiratia poporului roman (mai ales din partea tinerilor ca noi) big grin...Mohombi nu sunt fan, dar nu e rau.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Faster2010):

Ai dreptate, nu stiu ce a vazut Selena Gomez la el, daca as fi fost in locul ei m-as fi casatorit mai bine cu un arab. rolling on the floor

P.S: Canta groaznic, colegei mele de banca ii place, e obsedata bleach...:-&