| ILoveJussB a întrebat:

Cui nu ii place de justin bieber? eu il iubesc,il ador, te iubesc justin bieber

Răspuns Câştigător
| Blaja_Nicoleta_1980 a răspuns:

Mie chiar imi place, vrei sa iti dau niste melodii?

26 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Sper ca glumesti.

| FadetoBlack a răspuns:

Câţi ani ai?

| Fridăm a răspuns (pentru FadetoBlack):

Nu cred că are mai mult de 10 ani.

| FadetoBlack a răspuns (pentru Fridăm):

Admit.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ori e cont făcut special pentru trolling, ori eşti o primată involuată lăsată în faţa computerului să-şi facă de cap.

| AgathaRo a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Toate variantele sunt corecte!

| aquarising a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Adevarat. Meriti funda.

| ピンク a răspuns:

Mie NU imi place, si ma mandresc cu asta big grin

| Ashadow a răspuns:

Hmmm sa vedem oare cui nu-i place? A, da, oamenilor normali.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-mi place nimic la el, nu e genul meu.

| greyhound a răspuns:

Mie si altor 3.349.651 de persoane (cel putin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste puţin timp, sunt 90% sigură că o să depăşească recordul de cele mai multe dislike-uri de pe YouTube. A, da! Şi ca să îţi răspund la întrebare: mie nu îmi place! straight face

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-au băgat ăştia la pârnaie deja? De ce eşti avertizată? Nu te-ai putut abţine să nu înjuri vreun creştin sau cocalar?laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Te-ai*

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Mersi că mi-ai spus! laughing Posibil am făcut şi asta dar fără să îmi dau seama..tot ce pot spune e "să ai grijă de tine". rolling on the floor

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumesc pentru sfat.Eu oricum îi iau cu uşurelul...laughing
Altă dată să fii mai precaută, studiază mentalitatea victimei, şi-apoi atacă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-i ăla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa ascult un broscoi cum oracaie decat sa-l ascult pe Biber asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand imi dau seama ca ai facut contul asta la trolling deci nu acord prea mare atentie acestei intrebari, dar nu ma pot abtine sa nu comentez. In cateva cuvinte as spune ca l-as bate cu box-ul pana ar muri.

| Neberius13 a răspuns:

Cui nu ii place? aproape nimanui, si motivele sunt bine intemeiate...

| Aneke a răspuns:

Mie nu imi place Justin Biberon. Sper sa moara.

| andreiTheDJ a răspuns:

Pai eu nu pot sa zic ca imi place dar nu am nimic cu el... de fapt unele melodii sunt faine...

| Prototypul a răspuns:

Nu imi place

| LoveTwilightLove a răspuns:

Sincer, mie nu-mi prea place, dar muzica lui este destul de buna.

| loveforyou771 a răspuns:

Daca ai ajuns sa iti placa justin biberon inseamna ca esti dus/a du-te si impuscate laughing rolling on the floorhee hee