| elizabeth a întrebat:

Va placeau melodiile formatiilor vechi romanesti? dar perioada '98-2004? acum ce parere aveti de muzica romaneasca? dar de cea de afara?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Oriunde ai fi (in Romania sau afara) muzica veche e mai buna.
Poate fiindca atunci nu exista "Auto Tune" si nu putea canta oricine.

Răspuns utilizator avertizat
| TSO7 a răspuns:

Doar atat am de zis: muzica romaneasca(in special house) care se face acum e mult mai inferioara celor vechi, pentru mine e cea mai naspa muzica care se face acum in Romania.

| Cristina_5283 a răspuns:

Ce urateee erau melodiile romanesti.acum s.au 'smecherit' si artisti nostri,dupa parerea mea tot : Parazitii,Obladom,Guess Who, Spike, Voltaj etc. vor ramane la fel love struck.Si cea de afara...e ok depinde cine canta ce gen e...

| Larisa_9449 a răspuns:

Sincer nu imi plac melodiile din 98-2004 nu este genul meu.muzica de acum romanesca DA~~~! imi plc si cea din afara

| duracell_1163 a răspuns:

Oldies but Goldies