| Denisa1222 a întrebat:

Va provoc sa imi spuneti o intamplare hazlie din viata voastra.Cea mai amuzanta primeste funda

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

Acum 5 ani stateam in chirie si aveam bai comune. Trebuia sa ies din camera si sa strabat un coridor destul de lungut pana sa ajung la tualeta care era inchisa cu un lacat la care eu aveam cheie.
Intr-o seara, inainte de culcare m-am decis impreuna cu sora mea sa ne uitam la un HORROR.
Purtam o rochie lunga de noate cu manecile foarte foarte largi.
Sora mea a fost precauta si s-a dus la baie inainte sa ne punem sa vizionam filmul, dar eu am facut pe curajoasa si am spus ca ma voi duce si dupa ce ma uit la filmul horror, daca am nevoie. Dupa ce s-a terminat filmul, aveam nevoie sa ma duc si am mers.
am mers drept drept, nu m-amuitat nici in stanga nici in dreapta.Am intrat in baie, am deschis lacatul..am facut ce aveam de facuthee hee. Am iesit din baie, am inchis lacatul si am dat sa merg, insa am simtit ca cineva ma prinde de mana si nu ma lasa sa plec.Am incremenit pe loc, nu m-am mai putut misca, am vzut mamaia aia urata din film. M-am intors cu ochii inchisi si ma tot zmuceam, nu stiam ce ma tine de maneca..si cand colo, cand ma intorc..vad k maneca pentru ca imi era foarte larga imi intrase pe clantalaughing)) si era agatata acolo..si nu puteam merge.M-am speriat teribillaughing nu stiam cine ma tine..am plecat de acolo palida si am zis ca nu o sa ma mai uit la filem horror cat traiesc inainte samerg la baielaughing Noroc k acum nu mai stau in chirie si nu mai avem bai comune.
Amuzant, nu`? merit funda :X.mercii mult daca decizi sa mi-o dai. Pupici.

5 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Eram mai mica, acum vreun an, poate 2.
Eram la mine acasa cu cel mai bun prieten al meu si umpleam pungi cu apa si le aruncam pe geam.
Apoi ne-a venit ideea "minunata" sa margem afara sa umplem pungile cu apa (era destul de seara). Ne-am dus la furtun si am pus apa in pungi, dra noi nu stiam ca furtunul nu a mai fost folosit de mult timp si ca apa care curgea din el nu mai era buna(adica nu stiu cum sa zic, mirosea uratlaughing) ). Eu cu prietenul meu tineam amandoi de o parte si de alta a pungii si exact atunci a ieist mama din casa, iar noi am ascuns punga la spate(eu tineam de o parte, el de alta). Dupa ce a plecat mama, el a crezut ca eu tin punga, asa ca i-a dat drumul si s-a varsat toata apa aceea care mirosea urat pe mine.rolling on the floor)
Sau odata eram cu o prietena si ne dadeam cu sania iarna pe un delusor din curtea mea. Ne dadeam cu randul. Prietena mea s-a asezat pe sanie(care avea o sfoara) iar eu asteptam sa imi vina randul sa ma dau si eu, dar nu observasem ca piciorul meu era in acea sfoara.laughing
Prietena mea a vrut sa porneasca, dar nu stia de ce nu reusea sa alunece, iar eu o tot strigam sa opreasca, pentru ca ma trage de picior, dar ea nu auzea. rolling on the floor)
Intamplari hazlii mai am o gramada, daca vrei iti mai spun.rolling on the floor)

| iStarry a răspuns:

Acum vreo 4-5 ani (cred ca aveam vreo 10 ani)eu si cea mai buna prietena (si bineinteles, ceilalti copii de la bloc) ne dadeam cu skateboardu-l pe dealul din curtea scolii, care era destul de mare(si da, n-aveam curaj sa ne dam in picioare, asa ca il foloseam pe post de 'sanie de vara' laughing)...cum erau niste tufe la baza dealului si eu mi-am luat cel mai spectaculos avant pentru ca vroiam sa prind viteza, nu m-am mai putut opri si am aterizat fix in... tufa laughing Cred ca aia a fost cea mai tare vara din viata mea rolling on the floor

| Intelligence a răspuns:

Nu mai dai funda la cea mai hazlie pana la urma, nu`?laughing))

| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Eram mic, si mama statea pe un scaun si s-a ridicat sa ia cafeaua de pe masa. Eu am tras scaunul sa stau pe el si ea a cazut jos =)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)