| Anne_1161 a întrebat:

Care a fost cea mai hazlie intamplare p care ai avut`o? fundita pentru cea mai amuzantabatting eyelashes

1 răspuns:
| ski a răspuns:

Am multe intamplari hazlii...o sa iti povestesc cateva.
Intr-o zi stateam pe balcon, si ii dadeam orez unui porumbel care venea mai mereu la geam.Eu am o masa in balcon cu scaune, si stateam cu laptopul acolo. Porumbelul statea pe marginea geamului si eu stateam pe mess. Vorbeam cu o fata, si nu mai eram atenta la porumbel, si cand m-am uitat pe masa el era acolo si se uita in scrumiera lu' tatalaughing
Cand eram mai mica am avut un catelus, si cat eram plecata la gradinita mama il tinea in bucatarie.Intr-o zi cand am venit acasa cu mama, am deschis usa de la bucatarie sa vad ce face...si dragutu' de el lasase un cadou fix langa usa, si cand am deschis-o s-a intins cadoul pe toata gresia laughing