| Ionutszu a întrebat:

Va rog ajutati-ma, am ajuns o leguma nu fac altceva decat sa stau in casa, nu socializez nu fac nimic.ce as putea face?

20 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce ai putea face oare?laughing Iesi pe afara, incearca sa-ti faci prieteni.

| Ionutszu explică (pentru AFR81):

Am prieteni..cativa dar mai mult amici. M-am retras, imi pot face rapid prieteni dar cei din zona nu sunt ca mine, cei cu care pot iesi sunt din alt oras.

| AFR81 a răspuns (pentru Ionutszu):

Te inteleg. Complicata situatia.

| William a răspuns:

Ai putea sa iesi din casa.

| neutrino a răspuns:

Rupe leguma, arunc-o si iesi afara din casa.

| T0T a răspuns:

Numai tu poți schimba ceva. Doar nu venim după tine și te scoatem pe brațe în oraș.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ieși afară.

| Ionutszu explică (pentru anonim_4396):

Si ce fac afara singiur?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionutszu):

nu cred că n-ai cu cine să ieși.

| Ionutszu explică (pentru anonim_4396):

Am in orasul invecinat, la mine nu am pe nimeni si chiar daca as gasi nu as avea unde, la mine doar bei si fumezi...+ manele..intelegeti voi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionutszu):

importantă e compania, nu locul în care mergeți.

| Ionutszu explică (pentru anonim_4396):

Mda, deci nu am pe nimeni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionutszu):

pare rău
te înțeleg.

| Sweet155 a răspuns:

Sa ai tupeu mai mult in tine si sa incepi sa socializezi.

| Ionutszu explică (pentru Sweet155):

Sweet, crede-ma, citesc oamenii extrem de bine, nici nu te gandesti tu dar pur si simplu nu prea gasesc astfel de persoane, asemenea mie.

| ThePuffy a răspuns:

Am un cartof de companie care vrea sa te cunoascawinking